Hakkımızda

1975 yılında Sanayi Çarşısında Oto Adem olarak faaliyetlerine başlayan şirketimiz, 1991 yılına kadar birçok büyük otomotiv markasının temsilciliğini üstlenmiştir. 1991 yılında KİA ailesine katılan Adem Otomotiv; uzman ekip, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti kriterlerini ilkelerine eklemiştir.

40 yılı aşan tecrübesiyle otomotiv sektörüne hitap eden firmamız 2005 yılında şirketleşerek teknik ve hizmet başarısını işine yansıtmayı başarmıştır. Adem Otomotiv olarak 40 yıllık hizmetimiz boyunca her dönem çağı takip eden ekibimiz, son teknoloji ekipmanlar, cihazlarla çalışmalarını sürdürmektedir. 

2004 yılında TATA markasının yetkili servis ve satış hizmetini bünyesine katan firmamız 2007 yılında bir adım daha büyüyerek OTOKAR ile anlaşma sağlamıştır. Otomotiv dünyasında 2 dev markanın Eskişehir bölge temsilcilikleri başarıyla sürdüren firmamız, insan odaklı, profesyonel hizmetle yanınızdadır.

Eskişehir'de Adem Otomotiv güvencesi; doğru ve güvenilir ekspertiz raporlu cazip fiyat ve ödeme seçenekleri, uygun kredi fazi oranları ile BMW, Audi, Ford, Fiat, Volkswagen, Honda, Mercedes, Renault, Skoda, Seat, Nissan, Toyota gibi farklı markaların yer aldığı geniş bir araç portföyümüzü müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Mükemmel müşteri memnuniyeti anlayışı, en güvenilir ortamda en avantajlı koşullarla alım-satım ve takas imkanları sağlıyoruz.

Müşterilerimize uygun faiz oranları, 60 ay vade seçenekleri ile bireysel ve ticari kredi olanakları;

Düşük kilometreli, bakımları ve son kontrolleri yapılmış, 8 yaş ve 160.000 km altındaki araçlarımıza 3 ay veya 5.000 km (hangisi önce dolarsa) bu şartları sağlayan tüm araçlarımıza garanti veriyoruz.

500 km veya 10 gün içersinde koşulsuz geri alım imkanı,

Çiftçi müşterilerimize otomobil, çift kabin, panelvan, kamyonet, pick-up, SUV, 4x2, 4x4 arazi taşıtlarına yılda 1 ödeme seçenekleri ile 5 yıl vade imkanı.

Her zaman yüksek standartlarını koruyan, değişmeyen kalitemizle tanışmak için sizleri de Adem Otomotiv'e bekleriz.