Servis Hizmeti

Adem Otomotiv, TATA ve Otokar  markalarının yetkili servisi olarak Eskişehir ve çevresindeki araç sahiplerine hizmet vermektedir. Profesyonel teknik altyapısı, alanında uzman tecrübeli kadrosu ile Adem Otomotiv yetkili oto servis olarak müşterilerini kalite ile tanıştırmıştır.

Eskişehir TATA servisi olarak TATA marka araç sahiplerine tamir, bakım, onarım ve yedek parça hizmetleri sunan ekibimiz, periyodik bakımlarında aracınızı detaylı işlemlerden geçirmektedir. Servisimizde son teknoloji test ve tarama cihazları kullanarak aracın her sorununu en hızlı şekilde tespit edebiliyor ve çözümünü sağlıyoruz.

Yetkili servis olarak gösterdiğimiz kaliteyle bir diğer hizmetimizi Eskişehir otokar servisi olarak Otokar araç sahiplerine göstermekteyiz. Uzun yolların en sevilen aracı olan Otokar marka her model otobüs, minibüs ve kamyonlar için tamir, bakım, onarımlarını yapmakta,  yedek parça sağlamakta ve periyodik kontrollerini sağlamaktayız.

Dinamik kadromuz, oto ve ağır vasıta bakım onarım işlerinde tüm profesyonelliğiyle hizmet vermektedir. 1800 m² kapalı alana yaydığımız servisimizde tüm işlemler geniş kapsamlı olarak gerçekleşir.

 

Adem Otomotiv İletişim Bilgileri

Adres: Emko Sanayi Sitesi B1 Blok No: 7/B ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 228 05 07